Blog

To najlepšie pre fanúšika

Futbal je fenomén, ktorý hráva pravidelne viac ako 300 miliónov ľudí vo viac ako 220 krajinách sveta. Tento bezkonkurenčne najpopulárnejší šport na svete je pre niektorých ľudí náboženstvom, pre ktoré dokážu precestovať tisíce kilometrov, bez výčitiek klamať svojim manželkám či minúť naň posledné peniaze týždeň pred výplatou. Radosť, smútok, vášeň, emócie. To všetko patrí k futbalu rovnako ako kokaín k Maradonovi. Je jedno či je človek čierny, biely, žltý, muž, žena, vysoký či nízky, starý alebo Zdena Studenková, futbal spája všetkých.

Raz za štyri roky sa dejú špeciálne veci. Koná sa napríklad olympiáda, opravujú sa cesty pred komunálnymi voľbami, meniny oslavuje chudák Radomír (29.2.), no a organizujú sa aj Majstrovstvá sveta vo futbale. Tento rok to vyšlo na matičku Rus, v ktorej táto futbalová párty v týchto dňoch prebieha. Je to jednoducho najväčší sviatok všetkých futbalových fanúšikov a podujatie, kde svoje futbalové umenie predvedie 32 tímov a teraz sa podržte... z 32 krajín sveta! Na túto športovo-kultúrnu udalosť upierajú oči milióny fanúšikov, pre ktorých sa na mesiac akoby zastaví čas. V zákulisí svetového futbalu sa dokonca hovorí, že Marcel Merčiak v mesiac konania majstrovstiev vôbec nespí a spoločne s Lacom Borbélym analyzujú celé noci zápasy.

No najdôležitejšími ľuďmi na týchto majstrovstvách sú bez debaty fanúšikovia, ktorí na tribúnach vytvárajú neopakovateľnú atmosféru a ženú svojich favoritov vpred. Futbal bez fanúšikov je niečo ako Sagan bez bicykla či Andrej Danko bez výložiek. No a viete vôbec ako spoznáte správneho futbalového fanúšika? Nie, nie podľa pivka v ruke, ale podľa toho, čo má na sebe. Futbal je jednoducho štýl života a každý, kto chce mať štýl, sa predsa musí aj správne obliecť. Veď nie nadarmo sa hovorí, že oblečenie robí fanúšika. Fantázií sa medze nekladú a na štadiónoch vidíme divákov zaodetých od hlavy po päty do farieb svojho tímu.

Vy už ale vyparádeným fanúšikom viac nemusíte závidieť, keďže sme pre vás otvorili novú firmičku, ktorá uspokojí potreby aj toho najnáročnejšieho fanúšika. V Pletenom svete nájdete športové a reklamné vecičky, ktoré musí mať v garderóbe každý pravý fanúšik. Či už fandíte Realu Madrid, Bayernu Mníchov, Manchestru United alebo Hornej Dolnej, v Pletenom svete pre vás upletieme hocičo presne podľa vašich predstáv. V našom sortimente nájdete širokú paletu športových a reklamných čiapok, šálov, ponožiek, štulpní, rukavíc, šnúrok na kľúče a rôznych ďalších fanúšikovských predmetov. Tento "merch" je vhodný pre športové kluby, ktoré chcú dotiahnuť do mužstva tímového ducha a hráčom vďaka nákupu čiapok, šálov či ponožiek v klubových farbách ukázať, že je o nich dobre postarané. Občas aj takéto maličkosti dokážu zmeniť prístup hráčov a zlepšiť výkony mužstva. Pletený svet však nevyrába produkty vhodné len pre športové kluby, ale zameriava sa aj na firmy a organizácie, ktoré môžu prostredníctvom našich produktov propagovať svoju značku, obdarovať obchodného partnera vhodným darčekom s firemným logom a vytvoriť si tak vlastnú firemnú identitu. Všetky produkty v sortimente prispôsobíme a vyrobíme podľa Vašich predstáv a s Vašim logom. O kvalite nemôže byť ani reči, za tú vám ručíme, keďže tú dávame spolu so spokojnosťou zákazníka na prvé miesto. Neváhajte a pozrite si našu ponuku produktov v sekcii "Naše produkty", kde na vás určite niečo čaká!

Blog / Lorem ipsum dolor sit amet

Zoznam článkov