Niečo na ruky

Zimný set - sublimovaný

Min. odber: 20 ks
Zloženie: 100% Polyester, coral sherpa
Max. počet farieb: neobmedzené z vonkajšej strany
Veľkosti: unisex,
Gramáž: 120g/m2, 320g/m

Flexibilná, ľahká čiapka, nákrčník a rukavice so sublimačnou potlačou na vonkajšej strane a teplým a hrejivým materiálom "coral sherpa" z vnútornej strany. Čiapka, nákrčník a rukavice sú teplé a mäkké, vhodná na voľnočasové aktivity, ako reklamný predmet pre vašu spoločnosť, či fanúšikovský set pre váš športový klub. Dizajn vyrobíme samozrejme podľa vašich predstáv :) 

Nezáväzný dopyt


Športové rukavice

Min. odber: 50 pár
Zloženie: Flis
Max. počet farieb: čierne + výšivka (iná farba na dopyt)
Veľkosti: štandard rozmer

Športové rukavice sú vhodné samozrejme pre športovcov, ako aj vhodný reklamný darček pre vašich obchodných partnerov. Možnosť aplikácie výšivky vášho klubového, alebo firemného loga. Samozrejme vyrobíme podľa vašich predstáv :)

Nezáväzný dopyt


Potítka

Min. odber: 100 ks
Zloženie: Bavlna
Max. počet farieb: 5 farieb v rade
Veľkosti: 8,7 x 7,5cm
Dizajn je pletený polyesterovými vláknami

Pri maximálnom športovom výkone sú potitka neodmysliteľnou súčasťou každého športovca. Dizajn vieme prispôsobiť vašim klubovým a firemným farbám s možnosťou aplikácie klubového/firemného loga. Samozrejme vyrobíme podľa vašich predstáv :)

Nezáväzný dopyt


Basketbalový návlek na ruku

Min. odber: 5 pár
Zloženie: polyester
Max. počet farieb: neobmedzený
Veľkosti: na vyžiadanie

Celosublimované návleky sú vhodné pre basketbalové kluby ako aj pre rôzne firemné akcie, kde si viete svoje ruky "skrášliť" podľa vašich (firemných) požiadaviek. Samozrejme vyrobíme podľa vašich predstáv :)

Nezáväzný dopyt